Has Oto Elektrik Ve Tamir Servisi

zafer mah. 1041 sok. denizli / merkez Merkez / Denizlİ
VIP Uyelik
Bugün 1 , Kasım ayında 5 ve toplamda 198 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Has Oto Elektrik Ve Tamir Servisi

zafer mah. 1041 sok. denizli / merkez

01

ARAÇ FAR BAKIMI

NEDEN FAR AYARI YAPTIRILMALI

Far ayarı doğru yapılmış bir farın her 10 cm de bir 1 cm aşağıya düşmesi ve toprağa değmesi gerekir.Far ayarını gerçekleştirdikten sonra, farlarınızın doğru açı ve parlaklıkta olup olmadığını test ederek, trafikte sizlerin ve karşınızdakilerin güvenliği için uygun durumda olduğunu onaylıyoruz. 

Araçtan beklenen performansın alınmasında araç bakımının önemi büyüktür. Sararıp kirlenen araç farları ve aracın diğer aksamları performans kaybına neden olur, bu yüzden belli aralıklarla temizliğinin yapılması gerekir. 

Aracınızın far ayarı, sarsıntı ve benzeri durumlardan dolayı zamanla bozulabilir yada fabrika çıkışında boşken yapılan ayarlar, araç yüklüyken yanlış yeri aydınlatabilir. Bu durumlar sizler için güvenlik sorunlarına yol açabilir.

02

OTO MÜZİK SİSTEMLERİ

Oto müzik sistemi kurarken altı önemli faktörü göz önünde bulundurmak gerekir: 

1- Oto müzik sistemi için otomobilinizdeki elverişli alana göre planlama. 

2- Bu iş için ayrılan bütçenize göre kuracağınız sisteme en uygun ürünü seçmek.

3- Kurduğunuz sistemin basit olmasına önem göstererek, gereksiz ekstra ürün kullanmamak.

4- Oto müzik sistemi kurarken plan yapmalı ve oto müzik sisteminize daha sonra ilaveler yapabileceğinizi unutmamak.

5- Oto müzik sistem’inde hiçbir zaman daha çok ilave, daha kaliteli ve yüksek ses elde etmeniz anlamına gelmediğini bilmek. 

6- Oto müzik sistemi kurarken, profesyoneller ile çalışmak. Oto elektrik sistemine uygun şekilde, uygun cihazlar ile donatmak.

03

ARAÇ OTO BEYİN TAMİR VE BAKIMI

DENİZLİ OTO BEYİN TAMİRİ, BAKIMI, DEĞİŞİMİ

Denizli Has Oto Elektrik Ve Tamir Servisi, Bölgedeki en bilgili Oto Beyin Tamircisidir. Tüm marka araçların oto beyinleri değişime ihtiyaç duyulmadan tamiri yapılır. Bilgisayarlı ortamda arıza tespiti yapılan oto beyinlerinin öncelikle arızaları giderilmeye çalışılır. Arızanın giderilmemesi halinde ise müşteri isteğine göre çıkma ya da orjinal beyinlerle değişim yapılmaktadır.

04

OTO ELEKTRİK

Has Oto Elektrik Ve Tamir Servisi olarak Denizli ve ilçelerine  hizmet vermekteyiz. Aynı zamanda kurucumuz ve ustamız olan, babamızdan aldığımız bu görevi, yılların verdiği tecrübe ile günümüz teknolojisini buluşturarak devam ettirmekteyiz. 

Has Oto Elektrik Ve Tamir Servisi ekibi olarak sektördeki tüm yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri takip etmekte, gelişimimizi sağlamakta ve bunları siz değerli müşterilerimize hizmet olarak sunmaktayız. Her marka ve türdeki araç sahiplerine yıllardır hizmet vermekteyiz. Sizlere sunduğumuz bu hizmetler bizlere de gurur kaynağı olmaktadır.

Has Oto Elektrik Ve Tamir Servisi olarak, en iyi yatırımın insanlar olduğunu bilerek, istikrarlı ve güvenilir firma çizgisinden ödün vermeden bu günlere geldik. Yılların verdiği tecrübeyi ve işimize olan sevgimizden gelen dinamizmi sizlere sunuyoruz.

05

ARAÇ KLİMA BAKIM VE DOLUM HİZMETLERİ

KLİMA BAKIMI

Gerek soğuk zincirde kullanılan frigorifik araçların, gerekse klimalı araçların soğutma sistemleri; ilk takıldığı gündeki performans ve çalışma durumunu korumaları için soğutma sistemlerinin özelliğine göre aylık, sezonluk ve yıllık periyodik bakımlarının yapılması gerekir. Zamanında yapılan bakım; her şeyden önce sistemin performansını yüksek tutmakla beraber daha az enerjiyle, daha ekonomik ve uzun ömürlü bir çalışma sağlayacağı da unutulmamalıdır.

Klima aracın içini sadece soğutmakla kalmaz, nemi alıp içerideki havanında temizlenmesinde görev alır. Klima sistemi bundan dolayı oldukça önemli bir sistemdir. Bu önemli sistemin bakımı da oldukça önemlidir. Klima bakımının zamanı gecikmemelidir. 

OTO KLİMA HİZMETLERİMİZ, HAS OTO ELEKTRİK VE TAMİR SERVİSİ
- Araç kliması Yedek Parça Tedariği
- Araç kliması Kompresör Tamiri
- Araç kliması gaz basımı ve kaçak kontrolü
- Araç kliması hortum tamiri
- Araç kliması radyatörü tamiri
- Araç kliması bakımı ve sistem temizliği

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *