Han Oto Mekanik

Yeni Sanayi Şeker Kısmı 60123 Sok No 37/b Kayseri Kocasinan Kocasinan / Kayserİ
VIP Uyelik
Bugün 1 , Haziran ayında 4 ve toplamda 127 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Han Oto Mekanik

Yeni Sanayi Şeker Kısmı 60123 Sok No 37/b Kayseri Kocasinan

hakandeliceoglu3566@gmail.com

 

Biz insanlar hastalandığımız zaman veya rutin kontrollerimizi sağlamak amacıyla sık sık doktora ihtiyaç duyarız. Otomobiller de tıpkı biz insanlar gibi; arıza verdiklerinde, rutin bakımlarında veya hasar oluştuğu zaman özel servise ihtiyaçları olur. Han Oto Mekanik olarak Kayseri ilimizin Kocasinan bölgesinde, otomobillerinizin ihtiyaç duyduğu her an hizmet vermekteyiz.

Kayseri oto mekanik sektöründe, müşterilerimize sağladığımız hizmet ve kalite sebebiyle en çok tercih edilen özel servisler arasında bulunmaktayız. Özel servislerde aldığınız hizmet, usta ve ekibinin işlerinin ehli olmasıyla doğru orantılıdır. Yılların tecrübe ve birikimiyle firmamızı oluşturmuş, kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz elamanlarla çalışmaktayız. Servisimiz klima, takoğraf, oto elektrik hizmetleri verilmekte olup aynı zamanda yetkili satış ve servis hizmeti de sunmaktadır. Özel servisimiz oldukça fazla avantaja sahiptir. En önemlisi, uygun maliyetle yüksek kalite bir hizmet satın almanızdır. Aracınızı işlem süresince yakından takip edebilir, detayları ustalarımızla konuşabilirsiniz. Her zaman için önceliğimiz, sorunlu parçada değişikliğe gitmeden onarımını gerçekleştirmektir. En son noktada, parça değişikliğine gitmektir tercihimiz.

Otomobillerin mekanik düzeni çok hassas ve birbirine bağlı olarak çalışan bir sistemden oluşmaktadır. Bu sebeple ani oluşacak herhangi bir sorunla karşılaşmamak veya oluşan sorunun önüne geçebilmek için mekanik bakım ve onarımı ihmal etmemelisiniz. Otomobilinizi doğru ellere teslim ettiğinizden emin olun, bütünü oluşturan parçaların dikkatle elden geçirilmesi önemlidir. Firmamız bunları benimseyerek faaliyetini sürdürmeye ve gelişmeye devam etmektedir.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *