Doğan Oto Kurtarma 0 (507) 105 40 51

Adres : Şaşmaz Oto Sanayi Sitesi Ankara » Etimesgut Etimesgut / Ankara
VIP Uyelik
Bugün 1 , Ekim ayında 2 ve toplamda 57 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Doğan Oto Kurtarma 0 (507) 105 40 51

Adres : Şaşmaz Oto Sanayi Sitesi Ankara » Etimesgut

             

Firmamız Doğan Oto Kurtarma, sürücüler için verdiği hizmeti birmilyonnokta.com üzerinden duyurmaktadır. Araçlar gün içerisinde enerjiden ve zamandan tasarruf sağladığı gibi güvenli ve kolay ulaşım imkanı sunar. Her geçen gün artan araç sayısı doğrultusunda araçlar çeşitli nedenlerden dolayı yolda kalabilir. Kazalar, aracın motorunda oluşan arızalar, araç lastiğinin hasar görmesi veya araç yakıtının bitmesi gibi farklı nedenlerden dolayı araçlar yolda kalabilir. Aracın yolda kalması hem sürücü için hem de diğer sürücüler için sorun oluşturmaktadır. Bu nedenle aracı yolda kalan sürücüler oto kurtarma ekibinden yardım alır.

Oto kurtarma ekibi, profesyonel çalışmalarla yolda kalan aracı kurtarmaktadır. Oto kurtarma ekibi sayesinde sürücüler herhangi bir sorunla karşılaşmaz. Doğan Oto Kurtarma ekibi olarak bizler uzman kadromuzla Ankara yol yardım sektöründe hizmet vermekteyiz. Ankara’da verdiğimiz hizmet doğrultusunda kısa sürede çalışmalarımızı tamamlamaya özen gösteriyoruz. Gelişmiş ve çok sayıda araçlarımız sayesinde aynı süre içerisinde farklı adreslerde olabiliyoruz. Yolda kalan sürücü ve aracı için gerekli çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Yol yardım sektöründe hızlı hareket etmek, doğru ve planlı hareket etmek, müşteri güvenliğini ve memnuniyetini korumak önemlidir. Bizler de bu doğrultuda özenle ve dikkatle çalışarak hizmet vermekteyiz. Uzman kadromuzla planlı ve programlı hareket ediyor, süreyi en iyi şekilde kontrol ediyoruz. Doğru ve uygun fiyat aralığında verdiğimiz hizmetle müşteri memnuniyetini sağlıyor ve koruyoruz. Sizler de Ankara’da yol yardım hizmetlerimizden güvenle faydalanabilirsiniz.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *