Çetinkaya Otomotiv Oto Kuaför

Baraboros Hayrettin Paşa Mahallesi 1094 Sok No 3/a İstanbul » Gaziosmanpaşa Gaziosmanpasa / İstanbul
VIP Uyelik
Bugün 1 , Haziran ayında 5 ve toplamda 109 ayrı kişi ziyaret etti.

Harita

Tanıtım Videosu

Tüm Yorumlar

0 firma favorilere ekledi
Puan 0 / 5 - 0 yorum

Çetinkaya Otomotiv Oto Kuaför

Baraboros Hayrettin Paşa Mahallesi 1094 Sok No 3/a İstanbul » Gaziosmanpaşa

mehmetc50@gmail.com

Çetinkaya Otomotiv Oto Kuaför olarak İstanbul Gaziosmanpaşa’da faaliyet gösteren firmamız uzun yıllardır başarılı işlere imza atmakta, araç sahiplerinin vazgeçilmezi olmaktadır. Bizler araçlarınıza en az sizler kadar değer veriyor, ihtiyaçlarını yakından takip ediyoruz. Bu yüzden de çok sık kirlendiklerini, tozlandıklarını, çamura battıklarını biliyoruz. Daha estetik ve daha sağlıklı kalmaları için çalışıyoruz. Hatta araçlarda oluşan kirlere zamanında müdahale edilemezse sorunlar kalıcı olabilir. Daha büyük masraflara yol açabilir. Bu yüzden de gerek iç gerekse dış temizliklerinin düzenli olarak yapılması hem onların hem de sizin sağlığınız için son derece önemlidir.

İstanbul otomotiv sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak bizler önceliği daima sizlerin memnuniyetinize veriyoruz. Alacağınız hizmetlerden koşulsuz memnuniyet duymanız için çaba sarf ediyoruz. Araçlarınızı önemsiyor, işimize saygı duyuyor ve her ne gerekiyorsa en iyi şekilde yerine getiriyoruz.

Çetinkaya Otomotiv Oto Kuaför olarak tamamı alanında uzman, deneyim sahibi, işini severek yapan, tecrübeli bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekibimizle özveriyle çalışmakta, sektörü uluslararası seviyede takip etmekte ve en son yenilikleri kısa sürede hayata geçirmeyi başarmaktadır. Bu da sizlere her defasında üst düzey hizmet olarak geri dönmektedir.

Firma olarak kaliteden taviz vermiyoruz. Bu kapsamda hem altyapımızda hem de temizlik şampuanlarımızda daima en kaliteli ürünleri, makineleri kullanıyoruz. Araçlarınıza hiçbir zararı olmayan, insan ve doğa sağlığına zararsız ürünler kullanıyoruz.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi
Cumartesi
Pazar

Etiketler

Yorum Yaz

Oyunuz *

Zorunlu alanlar *